Paketat e internetit

Familje

1500 L
në muaj

2Mbps

3Mbps

IP Dinamike

Familje

2000 L
në muaj

4Mbps

2Mbps

IP Dinamike

Biznes

3999 L
në muaj

4Mbps

4Mbps

IP Statike

Biznes

5999 L
në muaj

8Mbps

8Mbps

IP Statike

Familje

1999 L
ne muaj

4Mbps

1Mbps

IP Dinamike

Familje

1500 L
ne muaj

6Mbps

1Mbps

IP Dinamike

Biznes

3999 L
ne muaj

4Mbps

2Mbps

IP Statike

Biznes

6999 L
ne muaj

20Mbps

10Mbps

IP Statike

Top Products

Dell Core I7

Intel Core i7 4th Gen., 2.5 GHz, 8 GB) Notebook Best!! Dell Precision M4800 15.6 Intel i7 2.9 GHz, 16GB ram 1TB laptop Win8

380 $

Sony Z5

Released 2015, August153g, 6.9mm thickness Android OS, v5.1.1 32/64GB storage, BECOME A FAN 5.7" 1440x2560 pixels 16MP 2160p 4GB RAM 3000mAh Li-Ion

720 $

Apple iphone 6s

4.7" 750x1334 pixels 12MP sd16/64/128GB storage, no card slot 2160p 2GB RAMReleased 2015, September 143g, 7.1mm thickness iOS 9, up to iOS 9.1 Apple A9

720 $

Telefona

CAMERA16 MP, 2988 x 5312 pixels,NETWORK Technology GSM / HSPA / LTE ,32 GB LAUNCH Announced 2015, August Status Available. Released 2015, August BODY Dimensions 154.4 x 75.8

666 $

Condition: New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging Connectivity: 3G, 4G, Bluetooth, GPRS, GPS, USB, Wi-Fi SIM Lock: Unlocked ,camera 13MP Colo

19900 L

Shiko me shume
Porosite tani

Vetëm për 19900L

HP ProBook 430 G1

I Ri! HP ProBook 13.3" Ultrabook - suporton sistemin Windows 7 Professional 64-Bit PC with 128GB I konsoliduar per perdorim universal Drive; 430 G1 Series (4GB RAM)

35000 L

Laptop Dell Vostro 3560 , core i7 procesor new brand

Dell Vostro 3560 Intel Core I7-3632Qm 8GB DDR3 1TB HDD + 32GB mSATA SSD AMD Radeon HD7670M 1GB MS Windows 8 Pro 64Bit 15.6" Full HD LED Anti-Glare Ivy Bridge Notebook

45000 L

LENOVO A916

- Operating System ANDROID 4.4.2 - Processor OCTA CORE 1.4 GHZ - Ram 1 GB - Garanci 24 MUAJ - Brand LENOVO - DISPLAY 5.5 IN, IPS, 720 X 1280 PIXELS - MEMORY 8 GB

125.00 ₤

Rreth nesh

2sc Internet esht nje kompani e krijuar ne gusht te vitit 2009 , me nje staf te kompletuar , te zgjedhur ne fushat e ndryshme te elektronikes dhe informatikes .Pune e palodhshme me korrektesi e pergjegjesi , koherente me evolimin ne kohe te gjith games se fushes se teknologjise dhe informacionit.Jemi rritur gradualisht te ndihmuar nga njohurite baze e te thelluar teorike te teksteve shkencore si dhe me nje praktike gati 10-vjecare ne gati te gjitha fushat elektronike.

Kerkoni vendodhjen tuaj

Partneret tane